Špeciálne na Vaše želanie „Ako úspešne prezentovať“

Prezentovanie na verejnosti stojí určitú dávku odvahy. S úvodnou trémou bojuje takmer každý z rečníkov.... tí skúsenejší sa po prvej minúte cítia ako ryby vo vode. A tí menej skúsenejší?

Dôkladná príprava je jedným z najdôležitejších krokov pri prezentovaní. Práve preto sme pre vás pripravili príručku na želanie  AKO ÚSPEŠNE PREZENTOVAŤ s praktickými tipmi na tieto témy:

  • 8 NAJČASTEJŠÍCH CHÝB, KTORÝCH SA VYVAROVAŤ PRI PREZENTOVANÍ

Najhoršie chyby sú tie viditeľné a predovšetkým sú vašou vizitkou. Akých najčastejších chýb sa vyvarovať, ak stojíte pred publikom sa dozviete v časti 1.

  • 8 TIPOV AKO VNIESŤ DO PREZENTÁCIE KREATIVITU

Je dôležité ak viete ako rečník zaujať. Ak navyše viete zaujať kreatívnymi prvkami a prepracovanými detailmi vo vašej prezentácii alebo počas prezentovania, máte o sympatie vášho publika postarané.

  • 8 NAJČASTEJŠÍCH CHÝB PRI VYTVÁRANÍ PREZENTÁCIE

Celú vašu prácu a snahu však môžete pokaziť, ak spravíte chyby a zabudnete na nedostatky, ktoré sú popísané v časti 3.

  • 8 ODPORÚČANÍ AKO ZDOKONALIŤ PREZENTÁCIU

Dolaďte svoju prezentáciu, buďte pripravený, predvídajte a svoj prednes tak môžete nasmerovať takmer k úplnej dokonalosti.

Veríme, že táto príručka, ktorú si môžete stiahnuť tu po zadaní vašich údajov vám bude slúžiť ako nástroj nielen pri vytváraní vašich prezentácií, ale že po nej siahnete stále, keď pred sebou budete mať dôležitý prednes.